Sistem inženjer za Linux OS (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ured za podršku d.o.o. (Backoffice Ltd.) već gotovo deset godina pruža punu poslovnu podršku svim članicama M SAN grupacije u Hrvatskoj i susjednim zemljama, što uključuje savjetovanje, upravljanje i podršku ICT sustavima, kao i ostale funkcije podrške i upravljanja poslovanjem. Naš osnovni cilj je pravovremeno i kvalitetno osiguravanje svih preduvjeta za uspješnost svake pojedine članice grupacije te u skladu s tim kontinuirano jačanje ključnih kompetencija.

U svom timu želimo savjesnu i profesionalnu osobu koja je spremna prihvatiti svakodnevne izazove u planiranju, implementaciji i održavanju mrežnih i komunikacijskih sustava tvrtki naše grupacije. Stoga, pridruži nam se kao…

…zadužen za dizajn, planiranje, implementaciju i podršku rješenja na Linux platformi, konfiguraciju mrežnih Linux servisa te integraciju mrežnih i korisničkih aplikacija s Linux platformom.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- tehničko znanje vezano uz rješenja bazirana na Open Source platformi
- posjedovanje Linux certifikata - prednost, ali ne i uvjet
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- temeljitost, ustrajnost i proaktivan pristup rješavanju problema
- spremnost na timski rad

Uvjeti:
- najmanje SSS tehničkog usmjerenja
- najmanje dvije godine relevantnog radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- odlično poznavanje Linux OS-a
- iskustvo s priznatim platformama (Red hat, Suse, CentOS)
- iskustvo u implementaciji infrastrukturnih rješenja na Linuxu (mail, Samba, Snort, MySQL i sl.)

i, ništa manje važno - pozitivnu energiju i entuzijazam

Nudimo Vam izazovnu i sveobuhvatnu ulogu u našem timu za infrastrukturni razvoj i podršku ICT sustavima, kao i priliku za razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, zatim mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.

Lokacija rada je u Zagrebu, Buzinski prilaz 10. Naravno, službena putovanja u članice grupacije u Hrvatskoj i susjednim zemljama su moguća, ali ne i česta (2-3 puta godišnje).

Prihvati priliku i prijavi se... najkasnije do 25.10.2016.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine