Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 13.06.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Sistem administrator (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
13.06.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Broj traženih radnika: 1
Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: Smjena - prijepodne
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: U cijelosti

Opis poslova:
praćenje i održavanje mrežne i računalne infrastrukture poslodavca
informatička podrška internim korisnicima (na daljinu te na lokacijama klijenata)
izvođenje administrativnih poslova vezano uz interne IT korisnike i infrastrukturu
održavanje i ažuriranje baze podataka za web stranicu i ERP
implementacija i povezivanje ERP-a s web stranicom
suradnja s marketingom i ostalim odjelima
vođenje i održavanje tehničke dokumentacije
obrada podataka, izrada analiza i izvješća
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Radno iskustvo: Nije važno

Uvjeti:
osnovno poznavanje mrežne tehnologije
dobro poznavanje računalnog hardvera i softvera
vrlo dobro poznavanje MS Office paketa i Microsoft OS-a
poznavanje rada u Adobe Photoshopu

Navedena znanja nisu uvjet za posao, ali volja i želja za učenjem jesu.

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Kontakt: e-mailom: posao@drvona.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno