Sistem administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.02.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo softverska tvrtka osnovana 2005. Kontinuirano unapređujemo naša postojeća programska rješenja te kreiramo nove inovativne proizvode. Poslujemo u pet zemalja, a sjedište nam je u Londonu.

Tražimo djelatnika/cu za radno mjesto Sistem administrator (m/ž).

Osnovni poslovi i odgovornosti:
• Održavanje i instalacije MS Windows klijentskih računala, MS Windows Server-a i Linuxa
• Podešavanje i održavanje mreže i mrežne opreme
• Rad s WMware virtualizacijskim sustavima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad u stabilnoj informatičkoj tvrtci
• rad na cutting-edge projektima
• priliku za učenje te osobni i profesionalni razvoj
• mogućnost napredovanja
• službeni smartphone i laptop
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• pozitivan stav i odgovornost prema poslu, usmjerenost na rješavanje problema
• temeljitost u obavljanju zadataka
• snalažljivost, brzinu i proaktivnost
• samostalnost u radu te spremnost na timski rad

Vaš profil:
• iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• dobro poznavanje Windows klijentskih operacijskih sustava, MS Office programa i raznih ostalih klijentskih programa
• dobro poznavanje Windows infrastrukturnih servisa (AD, DNS, DHCP, WSUS, Remote Desktop Services, ..) te praćenja rada istog
• dobro poznavanje Linux operativnog sustava te praćenja rada istog
• dobro poznavanje koncepata računalnih mreža
• znanje engleskog jezika
• vozački ispit B kategorije (aktivan vozač/ica)
• nekažnjavan/a

Ukoliko ste zainteresirani pošaljite nam Vaš životopis i molbu (oboje u PDF-u) putem dponjeg linka Brze prijave najkasnije do 03.02.2021.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno