Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 04.11.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Sistem administrator / administratorica (system administrator)  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
INTERNATIONAL MEDICAL CORPS
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
04.11.2021.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
putem linka: https://internationalmedicalcorps.hua.hrsmart.com/hr/ats/Posting/view/189
Ostale informacije:
Opis poslova; pružanje svakodnevne IT podrške
pružanje tehničke podrške IT operacijama, IT poslovnim uslugama, upravljanju projektima i timovima za razvoj i analitiku
pružanje podrške IT Manageru u sastavljanju tehničkih zahtjeva i projekata. Razvijanje obuka i sistemske dokumentacije u vezi s hardwerskim/softwerskim specifikacijama i konfiguracijama aplikacija.
osiguravanje da su tehnička pitanja i poteškoće ispravo adresirane
održavanje svih poslužiteljskih i računalnih komponenti u skladu s najboljom praksom
rješavanje poteškoća prijavljenih internim sistemima (ticket)
stvaranje i održavanje sistemske dokumentacije
pružanje svakodnevne podrške krajnjim korisnicima
udaljena podrška korisnicima diljem svijeta
Uvjeti; VŠS/VSS iz srodnog područja
5 godina relevantnog iskustva u istom ili sličnom području rada
prema potrebi može se uzeti u obzir kombinacija obrazovanja i iskustva
dobro konceptualno razumijevanje rada informacijskih sustava
visoka razina odgovornosti i inicijative
izvrsne komunikacijske vještine
sposobnost prenošenja tehničkih informacija manje tehnički usmjerenim zaposlenicima
znanje o instalaciji, rješavanju problema, popravljanju i podršci hardwera i mreže
server i LAN iskustvo
znanje mrežne infrastrukture Windows 2003/2008/2012
poznavanje Windows server okruženja (AD, Group Policy, Hyper-V, IIS, MSSQL, Exchang.)
poznavanje skriptiranja/programiranja (cmd, powershell, shell)
poznavanje mrežnih tehnologija (TCP/IP, DNS, DHCP, Routing, WiFi)
iskustvo s Active Directory
napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (B2 / C1)
sposobnost multitaskinga
poželjno posjedovanje odgovarajućih industrijskih certifikata
dobro poznavanje operacijskih sustava Windows i Linux
samostalnost u obavljanju poslova
spremnost na povremena putovanja u inozemstvo, po potrebi, do 30% vremena godišnje
molba i životopis na engleskom jeziku
mogućnost trajnog zaposlenja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
117657685
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje