Sezonski djelatnik na prijemu ambalaže (m/ž)

Mjesto rada:
Supetar
Rok prijave:
13.05.2021.

Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju.
Za našeg Klijenta tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Lokacija: Supetar

Opis posla:
  • Preuzimanje ambalaže od kupaca u trgovačkom centru te predavanje iste ovlaštenim sakupljačima
  • Briga o čistoći prostorije u kojoj je automat kao i o samom uređaju
  • Nekoliko puta dnevno potrebno pokupiti veći otpad (vrećice, letke, račune) na parkiralištu, zelenim površinama te prostoru oko kolica za kupce
Uvjeti:
  • NKV/KV/SSS
  • Radno iskustvo nije uvjet
  • Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
Nudimo:
  • Sezonski posao u trajanju od 01.06.2021 do 30.09.2021
  • Stimulativna primanja

Poslodavac ne nudi smještaj.
Zamolbu i životopis poslati putem linka za Brzu prijavu.
Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji ispunjavaju uvjete navedene u oglasu.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3