Servisni tehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.10.2021.

SERVISNI TEHNIČAR (M/Ž)

ManpowerGroup Hrvatska, za klijenta „Teknoxgroup Hrvatska“, poduzeće koje je ekskluzivni zastupnik Caterpillara, vodećeg svjetskog proizvođača građevinske i rudarske opreme, brodskih i industrijskih motora traži kandidate koji će popuniti funkciju Servishnih tehničara u Zagrebu. Poduzeće je grupa s 90 godina iskustva, vodećim svjetskim portfoliom proizvoda i usluga, 2.800 zaposlenih na 90 lokacija i jednom Svrhom: da pokrenu razvoj ljudi, posla i zajednica. U cilju im je izgraditi dugoročni odnos i suradnju sa svojim zaposlenicima te nude izvrsna početna primanja i edukaciju za kandidate koji su spremni uložiti trud, vrijeme i povjerenje!

Mjesto rada:

  • Zagreb

OPIS POSLA I KLJUČNE ODGOVORNOSTI:

  • Dijagnostika, popravak i održavanje strojeva, motora i drugih proizvoda
  • Rad s drugim tehničkim službama
  • Briga za alat i servisno vozilo
  • Pridržavanje svih sigurnosnih propisa
  • Briga za uređenost radionice i servisnog vozila
  • Sudjelovanje u aktivnostima iz područja sigurnosti i zaštite na radu, protupožarne zaštite, kao i zdravstvene zaštite

DODATNE ZADAĆE I ODGOVORNOSTI:

  • Mogućnost prekovremenog rada zbog specifičnosti poslova odnosno zbog posebnog povećanja opsega poslova u određenim vremenskim razdobljima
  • Povećana fizička sposobnost (npr. podizanje tereta od 20 kg)
  • U određenim vremenskim razdobljima fizički rad se može obavljati u težim radnim uvjetima (vrućina, hladnoća, prašina itd.)

POTREBNE I POŽELJNE KVALIFIKACIJE:

  • SSS – tehničkog smjera
  • Radno iskustvo nije potrebno!
  • Dobre komunikacijske i društvene sposobnosti
  • Izražene organizacijske sposobnosti
  • Vozačka dozvola B kategorije

POGODNOSTI KOJE POSLODAVAC NUDI:

  • Izvrsna početna plaća
  • Tehničko usavršavanje i edukacija uz rad

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se prijave i prilože ažurirani životopis. Kandidati odabrani za uži krug selekcije bit će kontaktirani i pozvani na intervju.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
OIB 35539279541, MB: 02452812, IBAN: HR41 2340 0091 1103 6431 1
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, T: +385 1 5565 700, W: WWW.MANPOWER.HR, E: [email protected]
TRGOVAČKI SUD U ZAGREBU, MBS: 080675552
TEMELJNI KAPITAL 20.000 KN UPLAĆEN U CJELOSTI, zastupano po direktoru Aleksandru Hangimana
Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09
Na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21.