Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 08.04.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Servisni savjetnik/servisna savjetnica

- dana
TRENKWALDER kadrovske usluge d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Gornji Kneginec
Rok prijave:
08.04.2019.
Mjesto rada:GORNJI KNEGINEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:TRENKWALDER kadrovske usluge d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju
Kontakt:najava na telefon: 01 4633885 pismena zamolba: Radnička cesta 27, Zagreb e-mailom: posao@trenkwalder.com
Ostale informacije:

Opis poslova: planiranje rada u radionici, organiziranje sastanaka s kupcima, otvaranje radnih naloga, provjeravanje kreditne sposobnosti kupca, dogovaranje za podizvođačke poslove, izrada i otvaranje prednaloga za obavljanje radova, određivanje vremena potrebnog za rezervaciju, preuzimanje vozila od kupaca, ponuda dodatnog rada ili dijelova kupcu, isporuka vozila kupcu, zatvaranje radnih naloga, izdavanje potrebnih faktura, otvaranje postupka jamstva plaćanja za popravke servisa izvan domaće zemlje, kontrola faktura za popravke servisa u inozemstvu i slanje računa kupcima, kontrola plaćanja izdanih faktura G.O.P., slanje opomena za plaćanja Assistance centrima, registracija G.O.P. izdanih faktura, arhiviranje faktura izdanih u podružnicama, vođenje evidencije radnog vremena zaposlenih, nabava radne odjeće i obuće, odgovornost za statističke prikaze (WS statistika), ostali poslovi prema nalogu nadređenog. Uvjeti: - u obzir dolaze osobe bez obzira na smjer - poželjno 2-3 godine iskustva na istom ili sličnom radnom mjestu - poželjno posjedovanje vozačke dozvole C kategorije - aktivno znanje engleskog jezika - aktivno znanje rada u MS Office paketu, posebice u Excelu - motiviranost, proaktivnost i snalažljivost - izražena pouzdanost, ažurnost i odgovornost - smirenost, staloženost i preciznost - izražena sposobnost prilagođavanja timskom radu - otvorenost prema stjecanju novih znanja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:99120496

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare