Serviser - Unapređivač prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
regija Slavonija
Rok prijave:
10.10.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Saponia je vodeća deterdžentsko - toaletna tvrtka koja je tijekom 128 godina svoga postojanja, postala ne samo proizvođač vrhunskih brandova, već se kroz njihov značaj i utjecaj na kulturu svakodnevnog života i sama pozicionirala kao korporativni brand i sinonim za čistoću, svježinu i zdravlje. Tražimo

Servisera - Unapređivača prodaje (m/ž)
industrijske i institucijske potrošnje

za regiju Slavonije. Od Vas očekujemo posvećenost poslu, spremnost na kontinuirani osobni i poslovni razvoj, odlične organizacijske vještine i želju za usavršavanjem.
Posao obuhvaća obilazak kupaca Saponije, opremanje, postavljanje i servisiranje dozirne opreme sustava za pranje i čišćenje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Kvalifikacije
• prvostupnik/ca elektrotehnike ili srednja stručna sprema – elektrotehničar/ka ili druga srodna tehnička struka
• Poželjno radno iskustvo na poslovima servisera/ke opreme
• poznavanje rada na računalu
• tehnički spretna osoba
• izvrsne komunikacijske vještine
• samostalnost u radu
• vozačka dozvola B kategorije

Potrebna dokumentacija za prijavu
• životopis
• preslika svjedodžbe
• preslika dokaza o dodatnim znanjima i vještinama

Prijavu za natječaj pošaljite na:
Saponia d.d.
Natječaj za unapređivača prodaje
M.Gupca 2
31000 Osijek

Na e-mail [email protected] s naznakom „Natječaj za servisera-unapređivača“ do 7. listopada 2022. godine. ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro