Serviser/serviserka dizala  HZZ OGLAS

Višnjevac
Rok prijave:
10.06.2023.

Mjesto rada:
VIŠNJEVAC, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: - održavanje i servisiranje svih dijelova preuzetih jedinica dizala i pokretnih stepenica prema nalogu nadređenog - rad na servisima i interventnim održavanjima dizala i pokretnih stepenica - odgovara za kvalitetno obavljanje preuzetih poslova i radnih zadataka - vodi brigu o sredstvima rada i njihovoj pravilnoj upotrebi - vodi brigu o primjeni mjera za rad na siguran nači

UVJETI: - KV/SSS/VŠS - elektro ili tehničkog usmjerenja - 1 godina radnog iskustva na srodnim poslovima - dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu - dobro poznavanje rada na PC-u - nezavisnost, posvećenost i spremnost na timski rad (izražen timski duh) - fizička sprema te spremnost na visinski rad - vozačka dozvola B kategorije
POSLODAVAC NUDI: - ugovor o radu na neodređeno s probnim radom od 3 mjeseca - plaća ovisno o iskustvu (po dogovoru) - prigodne godišnje nagrade (božićnice, jubilarne nagrade) - motivirajući sistem bonusa
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133237152
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje