Serviser rashladne i klimatizacijske opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
12.06.2021.

Mitel d.o.o. se bavi poslovima projektiranja, ugradnje i servisa opreme i instalacija u području automatike, elektrotehnike i strojarstva. Tvrtka djeluje na cijelom području Hrvatske te putem naše podružnice otvorene u Sloveniji i na području EU.

Opis posla:

  • Servis i puštanje u pogon rashladne i klimatizacijske opreme za industrijsko i komercijalno hlađenje.

Uvjeti:

  • SSS elektrotehnička ili slična struka
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • prednost imaju kandidati sa iskustvom u dijagnozi kvarova i servisa HVAC/R opreme
  • poznavanje tehnike hlađenja, klimatizacije, grijanja i automatike
  • odgovornost i stručnost
  • pozitivnost, energičnost, ozbiljnost, samoinicijativnost, samostalnost u radu
  • spremnost na timski rad i terenski rad
  • brzina i spretnost u obavljanju zadataka
  • precizna, pouzdana, fleksibilna i motivirana osoba
  • vozačka dozvola B kategorije
  • engleski jezik (osnovno)

Što nudimo:

  • stimulativna primanja
  • prijenosno računalo, mobitel
  • službeno vozilo
  • redovito usavršavanje i napredovanje u struci
  • mogućnost školovanja na inozemnim trening seminarima
  • stalni radni odnos

Prijavite se putem Brze prijave.

mitel.hr