Serviser računalne opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslovi otklanjanja kvarova s naglaskom na popravak računala, poslužitelja i pisača, održavanje, instalacija i tehnička potpora korisnicima računalno-komunikacijske infrastrukture.
Posebne pogodnosti:
- stimulativni radni uvjeti u vrsnom i uigranom timu
- mogućnost školovanja i stalnog usavršavanja u struci uz polaganje certifikata
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

- minimalan uvjet je završena škola tehničara za računalstvo/elektrotehničar ili slično
- odgovarajuća HW i SW znanja i vještine
- sklonost za timski rad
- želja za stalnim dokazivanjem i napredovanjem u struci
- poželjno je radno iskustvo, ali može i pripravnik
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B