Serviser profesionalnih i poluprofesionalnih uređaja za praonice rublja (m/ž)

Mjesto rada:
Lučko - Zagreb
Rok prijave:
13.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Lemia d.o.o. je obiteljska tvrtka osnovana 1991. godine. Danas je Lemia vodeći lanac kemijskih čistionica na području grada Zagreba. Naša osnovna djelatnost je usluga kemijskog čišćenja i pranja rublja, te opremanje kemijskih čistiona i praonica strojevima i potrošnim materijalom. Danas Lemia d.o.o. djeluje kroz 3 kemijske čistionice i 11 sabirnih mjesta raspoređenih po cijelom gradu Zagrebu, te broji 70 zaposlenika.

Opis posla:
• servisiranje profesionalne i poluprofesionalne opreme u servisnom odjelu u Lučkom i na terenu
• isporuka strojeva, montaža i puštanje u pogon
• izrada servisnih naloga
• komunikacija sa strankama.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• stalni radni odnos na neodređeno vrijeme (sa probnim rokom)
• rad u stabilnom radnom okruženju, edukacija, redovita isplata plaće
• početna plaća: 4.500-5.500,00 kn (ovisno o iskustvu i predznanju)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• radno iskustvo je prednost, ali nije uvjet
• vozačka dozvola B kategorije
• KV ili SSS
• poznavanje engleskog jezika (osnovno)
• pouzdanost i odgovornost
• spremnost na učenje i edukaciju.

Molimo prijavite se isključivo putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B