Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.06.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Serviser klima uređaja (m/ž)

- dana do isteka

O poslu

Opis radnog mjesta:
- demontaža/montaža instalacija uređaja za klimatizaciju
- demontaža/montaža uređaja za klimatizaciju
- servisiranje, popravak i održavanje uređaja za klimatizaciju
- potrebno minimalno 2 godine radnog iskustva u servisiranju i/ili montiranju uređaja za klimatizaciju
- poželjni su kandidati sa zvanjem elektroinstalatera, frigomehaničara, instalatera centralnog grijanja ili elektromehaničara
Posebne pogodnosti:
Nudimo rad u odgovornoj i ozbiljnoj tvrtki s dugogodišnjom tradicijom u poslovanju sa uređajima za klimatizaciju prostora. Za terenski rad osiguravamo prijevoz vozilom tvrtke, te sav potreban materijal i alat. Od kandidata očekujemo poštenje, marljivost, fleksibilnost i odgovornost, a zauzvrat nudimo mogućnost osobnog usavršavanja i napretka u profesionalnom radnom okruženju, poticajna primanja, te mogućnost stalnog zaposlenja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
- obavezno radno iskustvo u radu sa klimatizacijskim uređajima minimalno 2 godine
- potrebno poznavanje osnova korištenja računala i engleskog jezika
- obvezna vozačka dozvola B kategorije

Prijave i životopise slati na mail: posao@frigo-ve.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine