Serviser/ka  HZZ OGLAS

Poslodavac:
AQUACHEM d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Ivanić Grad
Rok prijave:
03.06.2022.

Mjesto rada:
IVANIĆ GRAD, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: serviser opreme/uređaja iz prodajnog asortimana tvrtke Aquachem, a odnosi se na : motorni pogoni (cirkulacijske pumpe, zračni kompresori), dizalice topline, automatika za doziranje kemikalija na bazenima,automatski čistači bazena, elektro upravljački ormari sa pripadajućom automatikom, Uz navedeno u opis poslova servisera pripada i ugovorno održavanje bazena i fontana na lokaciji korisnika. Opisani poslovi se obavljaju u servisnom prostoru poslodavca uz povremene izlaske na teren. Uvjeti: - samostalnost u radu - iskustvo: minimalno 3 god. na istim ili sličnim poslovima - minimalno SSS – elektrotehnički smjer - vozačka dozvola B kategorije -engleski jezik (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno) - poznavanje rada u MS Office paketu Dodatni poželjni uvjeti - poznavanje informacijskih tehnologija - poznavanje analogno-digitalnih sklopova, PLC kontrolera - visoka razina odgovornosti - dobre komunikacijske vještine - spremnost na timski rad - orijentiranost cilju i proaktivni pristup poslu Što nudimo: - stručnu obuku i usavršavanje na području servisa - stimulativna primanja sukladno kompetencijama uz dodatne isplate (regres, nagrada za radne rezultate, bon za Uskrs, božićnica, te druge jednokratne isplate) - ugovor na neodređeno uz probni rok od 3+3 mjeseca Uz pisanu zamolbu obavezno priložiti: - životopis - kopiju svjedodžbe o završenoj školi - ispis staža iz HZMO-a - kopiju vozačke dozvole Početak rada dmah po odabiru kandidata. Prijave isključivo na e-mail [email protected] do zaključno 03.06.2022. Ukoliko se pronalazite u nekom od ovih opisa javite nam se i postanite član našeg tima.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123673971
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.