Serviser informatičke opreme (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
07.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Supersport d.o.o. je vodeća kladionica na Hrvatskom tržištu s stalnom tendencijom rasta i stalnom željom da svojim korisnicima pruži uslugu na najvišem nivou.

Tražimo Servisera informatičke opreme (m/ž) koji je spreman kontinuirano raditi na usavršavanju te promptno i proaktivno reagirati na rješavanju problema koji nastaju u redovnom radu.

- Dubrovnik

Opis posla:
- održavanje funkcionalnosti sustava poslovnice kladionice
- izmjena / popravak opreme u poslovnici
- održavanje samostojećih uređaja
- poznavanje elektronskih sklopova
- terenski rad i kompletna logistička podrška poslovanju poslovnica i kladomata

Mjesto rada: - Dubrovnik (1 izvršitelj)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno SSS tehničkog smjera
- vozačka dozvola B kategorije
- iskustvo na poslovima servisiranja računala najmanje 1 godinu
- iskustvo u terenskom radu.

Što nudimo:
- rad u fleksibilnom i kolegijalnom timu
- stimulativna primanja.

Molimo Vas da zamolbe s životopisom pošaljete putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro