Serviser dizalica i mehanizacije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.10.2022.

Tvrtka KNEZ LJUBO d.o.o. zastupnik je i ovlašteni serviser autodizalica LIEBHERR-Werk Ehingen, lučkih mobilnih dizalica i specijalne opreme LIEBHERR-Werk Nenzing, te mini dizalica MAEDA za područje Hrvatske, Bosne i Hercegovine.

LIEBHERR je najveći i najpoznatiji svjetski proizvođač autodizalica. LIEBHERR autodizalice, imaju primjenu na svim vrstama terena, i napravljene su za podizanje i prenošenje velikih tereta.

Serviser mobilnih dizalica i mehanizacije (m/ž)
- Zagreb

Opis posla:

  • Servisiranje i održavanje strojeva iz portfolia tvrtke
  • Rad na terenu sa servisnim vozilom
  • Rad u Hrvatskoj i regiji

Što nudimo:

  • Stalan i pouzdan posao
  • Iznadprosječna i stimulativna primanja
  • Edukacija u vrhunskim uvjetima kod globalno vodećeg proizvođača u Njemačkoj i Austriji
  • Mogućnost kontinuiranog razvoja i usavršavanja u izrazito mladom timu
  • Službeni laptop i mobitel
  • Poslodavac isplaćuje prigodne nagrade i božićnice

Znanja i kvalifikacije:

  • SSS/VŠS/VSS mehatronika, elektronika, strojarstvo
  • Osnovno znanje i korištenje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobro poznavanje rada na računalu i Windows okruženju
  • Profesionalno i ljubazno ophođenje s kupcima i kolegama na poslu
  • Iskustvo u servisiranju mehanizacije i opreme je prednost, no primamo i pripravnike
  • Odgovornost u radu, sklonost timskom radu
  • Inicijativa i želja za učenjem i usavršavanjem
  • Spremnost na rad na terenu
  • Prednost dajemo mlađim osobama