Serviser CNC strojeva za obradu lima (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
18.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Firma Chi-tech d.o.o. osnovana je krajem 2017. godine. Bavimo se primarno prodajom i servisom CNC fiber lasera. Trenutno nas je 5 u timu, a s obzirom na kontinuirano povećanje obima posla u potrazi smo za novim članovima našeg uspješnog tima. Temelji naše firme leže na dugogodišnjem iskustvu stručnjaka iz područja elektrotehnike i mehanike. Ako želite raditi u mladom timu, iznimno pozitivnom i dinamičnom okruženju uz nadprosjećna primanja, pošaljite na svoje životopise.

Opis posla:

- montaža, puštanje u rad i testiranje CNC strojeva za obradu lima s naglaskom na FIBER LASERE
- obuka operatera za rad na stroju
- servis CNC strojeva za obradu lima
- posao je većinom terenski, te se odvija na području Republike Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine, te po potrebi na području Republike Srbije
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- svaki serviser ima na raspolaganju službeno vozilo, mobitel i ostalu opremu potrebnu za obavljanje posla
- kontinuirano educiramo svoje djelatnike u vidu stručne obuke vezane uz poslovanje firme
- financijski podržavamo nadogradnju učenja stranih jezika po potrebi
- godišnji odmor podijeljen je na ljetni u trajanju od 2 tjedna te zimski kolektivni odmor od 24.12. - 07.01.
- tijekom edukacije rad se odvija u timu dok se ne stekne određeni nivo znanja za samostalni rad
- rad u mladoj, rastućoj firmi i dinamičnom okruženju, mogućnost usavršavanja i napredovanja
- primanja su podijeljena na fiksni dio i stimulativni dio koji se obračunava prema izvršenoj montaži/servisu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- proaktivna i samostalna osoba spremna na putovanja i kontinuirano usavršavanje
- u obzir će se uzimati samo molbe kandidata tehničke struke
- uz molbu je potrebno obavezno poslati životopis
- poželjno je imati 1-2 godine iskustva (nije uvjet)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro