Servir m/ž  HZZ OGLAS

Poslodavac:
BRETANIDE RESORT d.o.o. putnička agencija
Mjesto rada:
Bol
Rok prijave:
09.07.2022.

Mjesto rada:
BOL, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Postavljanje i serviranje stolova te obavljanje pripreme ostalih prostora i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke
pripremanje inventara i prostora za posluživanje
briga o čistoći stolnog inventara, prostora za posluživanje i pripremnog prostora
NKV,KV, srednja stručna sprema
Jezici: engleski (osnovno), njemački (prednost)
Iskustvo je prednost, ali nije potrebno – dobrodošli su i djelatnici bez iskustva koje će naš hotel profesionalno obučiti za rad
Marljivost, pouzdanost, fleksibilnost
Ljubaznost, komunikativnost, odgovornost u radu
Sklonost timskom radu i radu sa ljudima
ŠTO NUDIMO Kvalitetni uvjeti rada
Dodaci na plaću za minuli rad, rad nedjeljom i blagdanom
Zajednički smještaj i 3 obroka
Redovna i stimulativna primanja
Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme s probnim rokom, mogućnost poslije sezone za radni odnos - stalni sezonac
AUXILIARY STAFF IN THE RESTAURANT-SERVIR (M / F) JOB DESCRIPTION Setting up and serving tables and preparing other premises and facilities for service in accordance with the requirements of the profession
preparing inventory and serving space
care for the cleanliness of the table inventory, the serving area and the preparation area
CONDITIONS NKV,KV, secondary education
Languages: English (basic), German (preferred)
Experience is an advantage, but not necessary - staff with no experience who will professionally train our hotel to work are also welcome
Diligence, reliability, flexibility
Kindness, communication, responsibility in work
Commitment to teamwork and work with people
application link…. [email protected].
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
122125209
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje