SEO / Digital Marketing Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.10.2017.
Plaća:
od 796 € do 1 327 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kala Presence j.d.o.o. traži Search Engine Optimazation Manager (m/ž) (Optimizacija za web pretraživače da postane dio našeg mladog tima. Prvenstveno smo orijentirani američkom tržištu tj. zemljama engleskog govornog područja. Svojim klijentima nudimo cijelu paletu usluga koje meuđu ostalom uključuju: SEO, Link buidling, social media management, Google Analytics, PPC – Google Adwords management s fokusom na Lokalne SEO kampanje.

OPIS POSLA SEO Managera (m/ž):
- Razvijanje, implementacija i upravljanje SEO strategijom s ciljem povećanja vidljivosti na SERP-u
- Sposobnost obavljanja Keyword Research-a i identificiranja kvalitetnih organskih ključnih riječi
- Fiksno puno radno vrijeme te stoga prihvaćamo samo kandidate koji nisu već zaposleni
- Upravljanje i komunikaciju s Web developerom, Content writterom i ostalim zaposlenicima unutar svojeg, ali i klijentovog tima
- Vođenje Link building kampanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- Iskustvo rada na prijašnjim SEO i Link Building kampanjama (Uz životopis potrebno navesti svoje prethodne SEO kampanje i ukratko opisati svoje zadaće unutar njih i/ili poslati linkove kampanja)
- Napredno poznavanje On-Site i Off-Site optimizacije, i prateće pojmove
- Upravljanje i stvarnje web sadržaja (Web Content Management)
- Znanje praćenja i analize ključnih riječi (Google Keyword Planner alata)
- Znanje planiranja, uspostavljanja i analize SEO kampanja
- Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i naročito u pismu (poželjno B2 razina)
- Dobro poznavanje rada na računalu: MS Office, napredno korištenje Interneta
- Sistematičnost, timski rad, organizacijske sposobnosti i preciznost

PREDNOSTI:
- Poznavanje CMS platforme Wordpress-a
- Poznavanje rada u Adobe Photoshop-u (ili sličnim alatima)
- Poznavanje Outreach strategija
- Motiviranost, praćenje trendova u Digitalnom marketingu
- Razvijene kouminkacijske vještine

Kontakt e-mail: [email protected]
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina