Šef Recepcije (m/ž)

Mjesto rada:
okolica Zagreba
Rok prijave:
10.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Novootvoreni hotel dvorac Jurjevec 4+* u kontinentalnoj Hrvatskoj traži visoko-motivirane osobe spremne za rad u dinamičnoj atmosferi koje su orijentirane prema gostu. Prednost imaju osobe s radnim iskustvom u objektima više i visoke kategorije te poznavanjem dva svjetska jezika.

Opis posla:

- kontrola rada recepcije, novčanog poslovanja, inventure i nabave
- provođenje utvrđenih standarda hotela
- rješavanje pritužbi gostiju
- organizacija rasporeda rada djelatnika
- recenzije gostiju
- organizacija i praćenje naplate i blagajničkog poslovanja
- organiziranje i održavanje sustava komunikacije sa svim odjelima hotela
- komunikacija s gostima
Posebne pogodnosti:
Stalni radni odnos
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti i kvalifikacije:

• VŠS ili VSS turističkog usmjerenja
• sposobnost upravljanja i vođenja tima ljudi
• pridavanje pozornosti detaljima odgovornost, dosljednost i disciplina rada
• najmanje 2 godine radnog iskustva na sličnim ili istim poslovima
• poznavanje dbva svjetska jezika
• poznavanje MS Office
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B