Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 24.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Šef kuhinje - Kuhar (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Bibo d.o.o.
Kategorija:
Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Otok Cres
Rok prijave:
24.04.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta: Rad u novootvorenom restoranu u kampu na otoku Cresu, novi i mladi tim, smjestaj i cijelodnevna hrana osigurani i odlicni uvjeti i placa. Molim samo ozbiljne i iskusne kandidate da se jave na broj 0958353033 (moze i na viber i whats app).
Posebne pogodnosti:Pocetna placa nije fiksna i mogucnost dobrih bonusa u ovisnosti efikasnosti poslovanja cijelog tima.
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme, sezonski posao
Županija:Primorsko-goranska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Potrebno je iskustvo rada u kuhinji i sposobnost vođenja cijelog tima.

Kontakt e-mail: misolazinica@gmail.com
Plaća:od 14 000 kn
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare