Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 10.07.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
Trenutno aktivne oglase pogledajte na www.posao.hr.

Sculer matriter (m/f)

Oglas je istekao
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
10.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Clientul nostru este un lider in industria maselor plastice. Compania, condusa de proprietarul insusi, constuiaza matrite si produce piese din materiale plastic la cel mai inalt nivel de ani de zile. Pentru a asigura rapida crestere si puternica dezvoltare in Germania, cautam din acest moment pentru clientul nostru din zona Stuttgart un angajator motivat (feminin sau masculin) in domeniul

Responsabilitatile dumneavoastra:
• lucrati la construirea, imbunatatirea si reparatii de matrite cu programe CAD si VISI-CAD si efectuati toate lucrarile in acest domeniu, precum strungarie si slefuire
• construiti dispositive si sisteme de prindere
• dezmembrati martite cu o greutate maximal de 4 tone si cu maximal 10 sibere
• munca zilnica cu sisteme de strungarie si frezare moderne sa va fie cunoscuta
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Profilul dumneavoastra:
• ati absolvit o pregatire profesionala ca sculer matriter
• aveti ani de experienta in domeniul constructiei de martite
• cunostinte in lucrari cu programul CAD si in frezare 3D/CAM
• sunteti de acord cu emigrarea in Germania si in caz de necesitate cu absolvirea unui curs de limba germana

Ce va putem oferi:
• un mediu de lucru modern si cu aer conditionat
• atributii complexe intrun super team cu perspective de dezvoltare
• un salar atractiv cu plati special
• siguranta locului de munca, individualitate si prosperitate continua

Sunteti interesat?
…. atunci nu pierdeti timp. Va rugam sa deveniti activ si sa ne trimiteti dosarul dumneavoastra precum si cel mai apropiat termen cind puteti incepe si bineinteles asteptarile la marimea salarului prin e-mail domnului:
Robert Petric
Bahnhofstraße 22
74523 Schwäbisch Hall
Telefon: 0791/943066-16
Fax: 0791/943066-19
E-Mail: [email protected]

Va rugam dumneavoastra sa trimiteti Documentele de participare in limba Germana sau Engleza!
Daca aceasta oferta nu corespunde profilului dumneavoastra va rugam totusi sa intrati din cand in cand pe homepageul nostru www.bera.eu pentru a rasfoi ofertele noastre.
Ne bucuram pe contactul dumneavoastra.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački