Savjetnik u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
10.11.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HGSPOT je kompanija koja teži ka ostvarenju visokog tehnološkog napretka kroz upravljanje razrađenim tehnološkim sustavima i uslugama, koje smatramo uistinu bitnim faktorom uspješnog razvitka. Sveukupni razvitak je orijentiran prema našem poslovanju, kao i samom stručnom razvitku naših djelatnika kroz postizanje visoke razine uključenosti u sve dijelove poslovanja njihovim znanjem i ljubavlju prema tehnologiji i tehnološkim inovacijama.

U ostvarenju vizija i misije oslanjamo se na kompetentnost naših zaposlenika. Kao dinamična kompanija u rastu, želimo osnažiti naš tim te tražimo osobu za radno mjesto:

SAVJETNIK U PRODAJI (M/Ž)
MJESTO RADA: PULA

Osnovni poslovi i odgovornosti:

komunikacija s kupcima
komunikacija s kupcima za specifične upite
praćenje i briga o točnim informacijama o proizvodima
praćenje noviteta u ponudi
naručivanje, prijem i kontrola robe
obrada, evidencija i arhiviranje poslovne dokumentacije
suradnja s drugim odjelima

Kandidatima nudimo:

izuzetno dinamičan i zanimljiv posao
mogućnost usavršavanja i napredovanja
rad u ugodnom, pravom timskom okruženju
stimulativna primanja u odnosu na ostvarene rezultate

Vrsta posla: rad na određeno/neodređeno

Ako pratiš trendove i nove tehnologije, znaš razliku između HDMI i VGA kabela, pozivamo te da se svoja znanja, sposobnosti i vještine usmjeriš u tom pravcu i otkriješ jesi li spreman za izazove budućnosti. Nudimo ti dobar tim, izazova na bacanje, edukacije i mogućnost usavršavanja, a na tebi je da pokažeš koliko želiš i možeš u jednom od najdinamičnijih poslovnih područja.

Ako se želite pridružiti našem timu i pronašli ste se u navedenom, pozivamo Vas da nam pošaljete svoju prijavu i životopis na [email protected]
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:

SSS tehničkog ili ekonomskog smjera
proaktivnost, radoznalost i snažnu radnu etiku
obavezno znanje informatike i informatičkih tehnologija, te potrošačke elektronike
znanje engleskog jezika u govoru i pismu
ljubaznost, komunikativnost i samostalnost u radu
napredno znanje rada na računalu
poželjno: iskustvo u prodaji informatičke opreme ili u sličnim područjima
potvrda o nekažnjavanju
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina