Savjetnik u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Split, Pula, Poreč
Rok prijave:
08.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mobilmedia je brand u vlasništvu tvrtke Digistore d.o.o.

Novi smo brand na hrvatskom tržištu te u 2018.godini očekujemo ekspanziju na hrvatsko tržište. Nudimo široki asortiman tehničke opreme, bijele tehnike i malih kućanskih uređaja.

Tražimo djelatnike na radnom mjestu:

Savjetnik u prodaji (m/ž) na lokacijama:
Split, Pula i Poreč.

Kratak opis posla:

- praćenje i nadopune robe, izlaganje robe, zaprimanje kvalitativno i kvantitativno
- briga o asortimanu, isticanje cijena i deklaracija, izrada ponuda na upite
- rad na blagajni, rad na POS terminalima
- obračun blagajne, blagajnička administracija
- rad sa kupcima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

- poznavanje propisa i postupaka koji se odnose na trgovinu i zaštitu potrošača
- informatička pismenost i tehničke vještine: Word, Excel, Internet i rad s skladišnim programima kao što su Oracle
- sposobnost za rad s fiskalnim uređajima bilo koje vrste i uredske opreme
- sposobnost za rad u timu
- organizacija, izvrsne komunikacijske vještine, kreativnost, odgovornost, samopouzdanje, inicijativa, učinkovitost
- Word, Excel, Internet

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro