Savjetnik/ca za terensku prodaju  HZZ OGLAS

2 dana do isteka
Poslodavac:
SMART FLEX društvo s ograničenom odgovornošću za privremeno zapošljavanje
Kategorija:
Mjesto rada:
Sisak
Rok prijave:
22.10.2019.

O poslu

SISAK, SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Poslodavac:
Kontakt:
e-mailom: prijava31@smartflex.hr
Ostale informacije:

opis poslova: Komunikativna si osoba koja traži dinamičan posao? Zanimaju te telekomunikacije? Želiš se razvijati u sklopu jedne od vodećih kompanija u Hrvatskoj? Voliš biti u pokretu i raditi na terenu? Za našeg klijenta tvrtku A1 Hrvatska d.o.o., tražimo komunikativne i prodajno orijentirane osobe za rad na terenu prema lokaciji stanovanja. KOJI SU TVOJI ZADACI Na ovoj ćeš poziciji raditi prezentaciju i prodaju telekomunikacijskih proizvoda i usluga postojećim i novim korisnicima po principu od vrata do vrata. Uz ostvarivanje prodajnih ciljeva tvoj zadatak biti će i kontaktiranje i razvoj dugoročnog i kvalitetnog odnosa s korisnicima. Kako bi uvijek znao da svoj posao obavljaš dobro i pružati ćeš informacije o stanju na tržištu, ponudama i interesu korisnika. OD TEBE OČEKUJEMO komunikativnost, strpljivost, spremnost na izazove spremnost na rad u dinamičnom okruženju aktivno poznavanje rada na računalu NUDIMO organiziranu plaćenu edukaciju i kontinuirano mentorstvo fiksni iznos plaće koji raste s napredovanjem stimulativne mjesečne bonuse naknadu za prijevoz 100 kn mjesečno na A1 mobilnom broju ugodno, stimulirajuće i dinamično radno okruženje Ukoliko si zainteresiran/a za ovaj posao, pozivamo te da svoj životopis pošalješ na e-mail adresu prijava31@smartflex.hr s naznakom "PRIJAVA ZA SISAK" te imenom natječaja na koji se prijavljuješ u naslovu maila. Odabrane kandidate kontaktirat ćemo u najkraćem roku

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
102237156
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.