Savjetnik/ca u telefonskoj prodaji  HZZ OGLAS

ADECCO HRVATSKA društvo s ograničenom odgovornošću za zapošljavanje
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.07.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
10
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
putem linka: https://www.adecco.hr/job/savjetnik-u-telefonskoj-prodaji-m-2639
Ostale informacije:
Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.
Poslodavac traži komunikativne, entuzijastične i odgovorne osobe za poziciju: Savjetnik/ica u telefonskoj prodaji
Opis posla: •Svakodnevna telefonska komunikacija s postojećim i potencijalnim korisnicima •Savjetovanje korisnika u odabiru najboljih telekomunikacijskih rješenja •Prezentacija i prodaja A1 proizvoda i usluga •Vođenje popratne administracije vezano uz kontakte s korisnicima
Uvjeti: •Minimalno SSS •Prethodno radno iskustvo u telekomunikacijama ili prodaji je poželjno, ali nije uvjet •Razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine •Poznavanje rada na računalu (MS Office) •Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Poslodavac nudi: •Stimulativne dodatne mjesečne nagrade ovisno o ostvarenim ciljevima •Smartphone i A1 tarifa u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno) ​ •Svaki mjesec dobivaš i dodatne fiksne financijske pogodnosti u iznosu 180 EUR (neoporezivo) •Kombinaciju rada od kuće i rada iz ureda pod uvjetom samostalnosti u poslu •Božićnicu i poklon bonove za djecu​ •Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji​ •MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu​ •Ugodna radna atmosfera i timski duh​ •Rad iz modernog Kampusa na Hondlovoj u tramvajskoj zoni s restoranom, game rooms, social areas i training rooms •Prilika za sudjelovanje u pojedinačnim i timskim nagradnim igrama te team building aktivnostima​ Životopis poslati putem linka za prijavu. Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132453002
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje