Šanker/šankerica  HZZ OGLAS

KAMP BUNJA d.o.o. za trgovinu i usluge, turistička agencija
Mjesto rada:
Supetar
Rok prijave:
31.05.2023.

Mjesto rada:
SUPETAR, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Samački smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Tražimo šankera/barmena u plažnom restoranu na otoku Braču kod Supetra.
Beach bar & Restoran Bunja smješten je u idiličnoj uvali Babin laz kod Supetra na otoku Braču. Restoran se nalazi u sklopu Boutique kampa okružen mirisnom borovom šumom.
Posao u periodu: 16.6.-17.9.2023.
Opis posla
Tražimo osobu koja će biti odgovorna za pripremu pića i napitaka.
Dužnosti i odgovornosti:
- priprema pića i napitaka za šankom: kave, kokteli, točena piva i vino, ostala pića u bocama,….
- briga o higijeni prostora, aparata i pribora te namjernica u baru i skladištu
- naplata sladoleda
- pečenje gotovih pekarskih proizvoda u jutarnjem terminu - vođenje inventure
- brinuti o pravovremenim narudžbama robe, zaprimanje robe, te kontrola kvalitete i količine pristigle robe

Uvjeti SSS (poželjno smjer konobar, ali nije uvjet)
Minimalno 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
obvezno znanje engleskog jezika
mora imati izvrsnu usmenu komunikaciju i interpersonalne vještine, odgovornost prema radu,
treba biti sklon timskom radu te fleksibilan
Što nudimo
- osiguran smještaj u sklopu kampa
- poticajna primanja
- obrok za vrijeme radnog vremena
- garantirani ugovor na određeno vrijeme
- motivirajuću i poticajnu radnu okolinu
- mladi internacionalni tim

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave najkasnije do 30.05.2023. na mail [email protected]
te prilože: životopis na hrvatskom i ukoliko posjeduju preporuku od prethodnog poslodavca (ili navesti kontakt za preporuku).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132677888
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje