Samostalni strojobravar (m/ž)

Mjesto rada:
Austrija, Njemačka
Rok prijave:
26.04.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za terenski posao u Austriji i Njemačkoj tražimo samostalne strojobravare.

Dužnosti
- priprema i dorada metalnih dijelova za montažu ili zavarivanje,
- ugradnja elemenata prema tehničkim nacrtima i risbama,
- komunikacija s voditeljom tima ili s klijentom i, ako je potrebno, vanjskim izvođačima,
- evidentiranje obavljenog posla i prijavljivanje bilo kakvih pogrešaka ili nedostataka
Posebne pogodnosti:
Nudimo
- Iznadprosječna primanja,
- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme,
- zaposlenje u perspektivnom i stabilnom gospodarskom sektoru,
- interna školovanja i certificiranja, pomoću kojih je moguće brzo napredovanje,
- rad u timu vrhunskih stručnjaka
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- završeno stručno ili srednje obrazovanje, tehničko područje
- samostalnost u radu, točnost i ciljnana usmjerenost,
- odlično čitanje nacrta i skica,
- spremnost za rad od kuće ili u inozemstvu,
- pouzdanost i sposobnost rada u timu,
- znanje njemačkog ili engleskog jezika u govoru
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački