Samostalni referent za komercijalne poslove (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
14.03.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanja obima posla raspisujemo oglase za nova radna mjesta:

SAMOSTALNI REFERENT za komercijalne poslove (m/ž)
– nekoliko izvršitelja

Opis posla:

- odgovornost za izvršenje zadataka referade
- istraživanje tržišta i ispituje bonitet kupaca
- prodaje robu, dogovara komercijalne uvjete s kupcima (cijene,uvjeti plaćanja,rokovi i dr.)
- potpisuje ugovore do iznosa - limita utvrđenog posebnom odlukom
- prati realizaciju prometa po kupcima i naplate po kupcima
- pronalazi i obrađuje nove kupce i održava kontakte sa postojećim kupcima
- predlaže širenje prodajnog asortimana i optimalnu zalihu.
- prati dostavljanje ponuda kupcima
- zabranjuje nove isporuke roba kupcima koji imaju zakašnjenje u plaćanju prema Društvu ili
su u blokadi.
- izrada otpremnica, fakturiranje, izrada kalkulacija, međuskladišnica, izrada odobrenja i
terećenja
- obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih rukovoditelja
- sve poslove dužan je obavljati u skladu s Procedurama i Radnim uputama Standarda ISO
9001:2008, zakonima i ostalim propisima, te posebnim odlukama i naputcima, direktora
sektora i Uprave Društva.
- sve poslove dužan je obavljati savjesno, pravodobno, kvalitetno, ekonomično uz poštivanje
etike i poslovnih kodeksa
- u svim dokumentima kao i u izvješćima dužan je unositi točne i istinite podatke
- komunikativnost i snalažljivost
- preciznost, točnost i ažurnost
- maksimalna angažiranost
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Stručna sprema: Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke
- Potrebne godine iskustva: 2
- Jezici: Engleski (napredno)
- Vozačka dozvola: B
- Vještine: Word, Excel, Internet
- Vrsta zaposlenja: Rad na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

Na ovaj oglas se možete prijaviti isključivo pismenom zamolbom na adresu:

Brodomerkur d.d.
Odjel za kadrovske poslove
Ruđera Boškovića 21
21000 Split
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine