Samostalni referent u Službi računovodstva i likvidature (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
14.03.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanja obima posla raspisujemo oglase za nova radna mjesta:

SAMOSTALNI REFERENT u Službi računovodstva i likvidature – 1 izvršitelj

Opis poslova:

- obavljanje svih računovodstvenih i knjigovodstvenih poslova
- sveobuhvatno znanje iz područja računovodstva
- izrada tromjesečnih, polugodišnjih i godišnjih Zakonom propisanih izvješća
- svi poslovi od fakturiranja do završnog računa
- kontiranja i knjiženja U-RA i I-RA sa knjiženjima izvoda i blagajne
- usklada salda-konti kupaca i dobavljača
- knjiženja sitnog inventara i dugotrajne imovine, obračun amortizacije
- kontrola i knjiženje putnih naloga
- redovita komunikacija s voditeljima projekata zbog pripreme faktura te fakturiranje
- usklađivanje analitičkih kartica kupaca i dobavljača
- robno materijalno knjigovodstvo
- obračun PDV-a i ostalih izvještaja
- sposobnost samostalnog knjiženja i kontiranja;
- praćenje poreznih i računovodstvenih propisa
- vođenje osnovnih sredstava
- knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda i ostalih dokumenata
- priprema mjesečnih izvještaja za poreznu upravu
- usklađivanje stanja sa komitentima
- administrativni poslovi kao i ispomoć u drugim poslovima prema nalogu poslodavca
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- sposobnost prilagođavanja timskom radu, suradnja i komunikativnost
- mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
sistematičnost, analitičnost, dosljednost
željna kontinuiranog razvoja
- visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti
- Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke
- Radno iskustvo 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa
- Prednost: Ovlašteni računovođa
- Iskustvo rada u Pantheon IS-u
- Jezici Engleski (osnovno)
- Vozačka dozvola: B
- Vještine: Napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paketa) s naglaskom na Excel
- Vrsta zaposlenja: Rad na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja

Na ovaj oglas se možete prijaviti isključivo pismenom zamolbom na adresu:

Brodomerkur d.d.
Odjel za kadrovske poslove
Ruđera Boškovića 21
21000 Split
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro