Samostalni referent izvoza (m/ž)

Mjesto rada:
Petrinja
Rok prijave:
04.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtkom Gavrilović danas upravlja deveta generacija obitelji Gavrilović. Upravo po tom dugom obiteljskom naslijeđu tvrtka Gavrilović jedinstvena je u Hrvatskoj i među rijetkim je takvim obiteljskim tvrtkama u svijetu.

Za naš uspješan tim tražimo:

SAMOSTALNI REFERENT IZVOZA (m/ž)
sektor Prodaja i marketing
jedan izvršitelj, mjesto rada: Petrinja

OPIS POSLA:
• izrađuje svu potrebnu izvoznu dokumentaciju
• izrađuje interne dokumente (proces od narudžbe do isporuke)
• prodaje robu prema unaprijed precizno definiranim komercijalnim uvjetima
• koordinira sa Proizvodnjom, Skladištem te Logistikom radi načina otpreme robe
• vrši naplatu potraživanja od kupaca
• održava poslovne kontakte s postojećim kupcima
• kontinuirano obavještava nadređene osobe o tijeku realizacije planova prodaje i naplati potraživanja, eventualnim poteškoćama u realizaciji te daje prijedloge za njihovo rješavanje
• kontinuirano se upoznaje i informira o propisima kojima se reguliraju pitanja izvoza robe ili carinsko komercijalnih postupaka u izvozu
• provodi odluke Uprave i nadređenih u sektoru Prodaje i marketinga unutar svoje odgovornosti.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• minimalno SSS - ekonomskog usmjerenja ili druge srodne struke
• poželjno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (na poslovima izvoza, poznavanje logističkih procesa i dokumentacije)
• samostalnost u suradnji sa strankama
• odgovornost i ozbiljan pristup radu
• sklonost timskom radu
• usmjerenost na kvalitetu
• znanje engleskog i/ili njemačkog jezika
• dobro poznavanje rada na računalu
• vozačka dozvola B kategorije

Tražimo motiviranu, odgovornu i komunikativnu osobu. Od kandidata očekujemo samostalno rješavanje problema, izrazitu komunikativnost i usmjerenost na uspjeh te predanost ciljevima tvrtke.

Svojim novim kolegama nudimo rad u dinamičnom i motivirajućem okruženju, te kontinuirano stručno usavršavanje.

Zainteresirani kandidati svoj životopis mogu poslati najkasnije do 04.07.2017.g. na kontakte u nastavku:

• Gavrilović d.o.o., Gavrilovićev trg 1, 44250 Petrinja
(za sektor Upravljanje ljudskim potencijalima)
• e-mail: [email protected]
• fax: 044/811-024

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine