Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.07.2022.

Više od 20 godina profesionalnog rada posvetili smo angažmanima u financijskim institucijama, uslužnim i proizvodnim tvrtkama, kao i tvrtkama koje se bave pružanjem financijskih usluga.
Naš način rada podrazumijeva i obuhvaća cjelovitu uslugu prilagođenu potrebama klijenta, s dnevno ažurnim poslovnim knjigama i 24-satnom podrškom.

Zagreb

Opis poslova:
  • samostalno vođenje poslovnih knjiga i obavljanje računovodstveno – knjigovodstvenih poslova
  • priprema bilance, računa dobiti i gubitka, poreznih i drugih financijskih izvješća
  • obračun PDV-a
  • vođenje evidencije radnog vremena, vođenje kadrovske evidencije, prijava
  • odjava djelatnika te obračun plaće
  • izrada putnih naloga i loko vožnje
  • kontakt sa kupcima i dobavljačima radi usklade saldakonti
  • kontakt sa nadležnim državnim institucijama
  • provođenje plaćanja
  • priprema i obavljanje obračuniskih plaćanja
  • vođenje robno – materijalnog knjigovodstva

Uvjeti:
  • minimalno 3-5 godina iskustva rada na navedenim poslovima
  • SSS
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru pismu
  • poznavanje rada na računalu (MS Office, posebno Excel)
  • poznavanje rada u aplikaciji 4dWand
  • dobre organizacijske sposobnosti
  • samostalnost i proaktivnost u radu

Izabranom kandidatu za ovu poziciju nudimo:
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom u trajanju 6 mjeseci
  • stručnu podrška u radu
  • kontinuiranu stručnu edukaciju i usavršavanje
  • fleksibilno radno vrijeme - ugodno radno okruženje

S veseljem pozdravljamo nove članove tima i sretni smo što ćete nam poslati Vaš životopis putem Brze prijave ili na e-mail [email protected].