Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Düsseldorf, Njemačka
Rok prijave:
17.12.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
INGRA-DET, GIU, najveća udruga hrvatskih trgovačkih društava koje izvode investicijske radove u inozemstvu, traži djelatnika-cu za otvoreno stalno radno mjesto u uredu u Düsseldorfu, SRNJ, zaposlenje u njemačkom GmbH na njemačkom radnom pravu i osiguranju.

SAMOSTALNI RAČUNOVOĐA (M/Ž)

Mjesto rada: Düsseldorf, Njemačka, putovanja po potrebi.

Opis posla:

- Samostalno obavljanje svih računovodstvenih poslova
- Knjiženje računovodstvene dokumentacije: URA, IRA, blagajna, izvodi, statistika, izvještaji
- Komunikacija s poreznim vlastima
- Komunikacija s klijentima na hrvatskom i njemačkom jeziku
- Svi ostali poslovi u skladu s kvalifikacijom
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS ili VŠS obrazovanje, iznimno SSS ako su reference izvanredne,
- Prethodno radno iskustvo na poslovima knjigovodstva minimalno 5 godina
- Iskustvo u radu s inozemnim podružnicama
- Dobro vladanje njemačkim jezikom
- Odlično poznavanje MS Office paketa, posebno Excela i PowerPoint-a
- Razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
- Točnost i preciznost u radu
- Izražena odgovornost i samostalnost
- PREDNOST: poznavanje DATEV-a i njemačkog poslovnog okruženja i institucija

Nudimo:
- Stalno zaposlenje u Njemačkoj na njemačkom socijalnom osiguranju, uz probni rok od 3 mjeseca,
- Natprosječnu plaću, benefite i plaćen smještaj tijekom probnog rada.

Regrutacijske razgovore provodi u suradnji s INGRA-DET, GIU, kontakt [email protected] tvrtka Pandol d.o.o., kontakt [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro