Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.01.2020.

Kadus d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju je agencija koja je osnovana 2005. godine kao izvorna hrvatska agencija, koja od osnivanja do danas radi u cilju postizanja zadovoljstva naših radnika s jedne strane i s druge strane stalnog podizanja kvalitete naše usluge prema klijentima. Naši radnici i klijenti dobivaju od nas kontinuiranu podršku, savjetovanje i informiranost kako bi ostvarili svoje osobne, profesionalne i poslovne ciljeve.

Tvrtka Kadus d.o.o. zbog povećanog opsega rada, traži za klijenta osobu za stalni radni odnos za sljedeću poziciju:

Mjesto rada: Zagreb

Opis radnog mjesta:

  • svakodnevno knjiženje svih dokumenata (ulaznih/izlaznih računa, bankovnih izvoda, itd.)
  • izrada obračuna putnih naloga
  • obračun plaće, priprema i predaja JOPPD obrasca
  • prijava i odjava radnika
  • vođenje salda-konti kupaca i dobavljača
  • kontroliranje zaliha robe
  • obračun PDV-a (obračun poreza)
  • izrada završnog računa
  • priprema svih vrsta izvještaja (za upravu, za Poreznu upravu, za Zavod za statistiku, Hrvatsku narodnu banku)
  • praćenje promjene zakonske regulative
  • savjetovanje u području računovodstvenih pitanja

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno uz probni rok 6 mjeseci
  • radno vrijeme 08 do 16 h (pon-pet)
  • rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
  • dodatno obrazovanje kroz seminare i predavanja

Uvjeti:

  • minimalno 5 godina iskustva rada u računovodstvu
  • završeno obrazovanje ekonomskog usmjerenja ili edukacija za samostalnog računovođu
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • ažurnost u odrađivanju rokova i zadataka
  • izvrsno poznavanje zakonskih propisa iz područja računovodstva i poreza
  • poznavanje rada u MS Office (Word, Excel)
Rok za prijavu: 15.01.2020.

Molimo zaintersirane kandidate da pošalju svoj životopis i motivacijsko pismo putem brze prijave ili na e-mail: [email protected].

Agencija Kadus doo je registrirana pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva pod brojem 13/05; KLASA 102-02/05-05/02; URBROJ: 526-08-05-4¸ KLASA UP/1-102/14-03/02¸UR. BROJ 526-08-05-4

Kadus d.o.o. će prikupljene osobne podatke kandidata koristiti isključivo u cilju selekcije i zapošljavanja. Životopisi kandidata vodit će se u bazi kandidata kojom upravlja i koristi se Kadus d.o.o. Osobni podatci kandidata biti će proslijeđeni klijentu u svrhu selekcije i zapošljavanja kandidata.