Samostalni računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
20.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla
- izrada financijskih, statističkih, poreznih i svih Zakonom propisanih izvješća
- praćenje propisa i stručne literature i pravilna primjena poreznih i zakonskih propisa računovodstva i financija
- dnevno knjiženje ulaznih i izlaznih računa
- praćenje i kontrola računovodstvenih transakcija
- ažurno knjiženje i briga o poslovnoj dokumentaciji
- robno i materijalno knjigovodstvo
- izrada ponuda i izdavanje računa
- traženje najadekvatnijih rješenja za unaprjeđenje poslovanja
- obračun putnih naloga
- prijve/odjave radnika
- obračun plaća
- kadrovska evidencija
- obračun pdv-a
- izrada izvještaja prema uputama Uprave društva
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- stimulativne radne uvjete u dinamičnom, motivirajućem i prijateljskom okruženju koje prepoznaje timski rad, ali i kvalitetu pojedinca
- redovita primanja
- rad u tvrtci sa 38 godina prisustva na tržištu
- stalni radni odnos uz probni rok
- mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- VSS
- minimalno 1 godina relevantnog radnog iskustva
- poznavanje zakonskih propisa i porezne regulative
- poznavanje ''Ritam Forms'' računovodstvenog programa (prednost no ne i uvijet)
- poznavanje rada u MS Office (Word, Excel) ili srodnim alatima
- odlično snalaženje u radu sa zadanim vremenskim okvirima
- sposobnost samostalnog rješavanja problema
- temeljitost, ažurnost, pouzdanost, komunikativnost, pozitivan stav i usmjerenost na detalje

Životopis s osobnom fotografijom priložiti prilikom prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina