Samostalni konobar / konobarica  HZZ OGLAS

H.L. DVORAC, društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo, turizam i trgovinu
Mjesto rada:
Maslinica
Rok prijave:
30.06.2022.

Mjesto rada:
MASLINICA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: samostalno izvršavanje zadataka, te zadataka dobivenih od voditelja odjela
pružanje ažurne, ljubazne i pravovremene usluge gostima u objektima hrane i pića
preporuka i posluživanje hrane i pića
osiguravanje kvalitete usluge i zadovoljstva gostiju
domaćinski i profesionalna komunikacija s gostima
održavanje radne jedinice urednom i čistom
odgovorno i pažljivo rukovanje cijelom opremom
Uvjeti: KV/SSS (ugostiteljski hotelijerski smjer je prednost)
odlično znanje najmanje 1 stranog jezika (znanje više stranih jezika daje prednost)
najmanje 2 godine radnog iskustva u restoranima na traženim poslovima u odijelu hrane i pića
izražene organizacijske sposobnosti te samostalnost u radu
komunikativnost, timski rad i kooperativnost, kreativnost, odgovornost, točnost, pouzdanost
razvijene prodajne vještine, orijentiranost na rezultat
posjedovanje organizacijskih sposobnosti s naglaskom na vlastitu odgovornost
Nudimo: rad u smjeni na određeno, puno radno vrijeme
slobodan dan u tjednu
osiguran smještaj, topli obrok, radnu odjeću i obuću
iskustvo rada u profesionalnom okruženju
mogućnost napredovanja, učenje i razvoj kroz edukaciju
stimulativna primanja
Izvrsnost u svom poslu, fleksibilnost i profesionalnost, te posvećenost detaljima su nešto što očekujemo od svakog člana našeg tima.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124234094
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje