Samostalni knjigovođa (m/ž)

10 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pandol d.o.o. je računovodstveni servis sa sjedištem u Zagrebu, Medveščak 79. Radimo poslove vođenja knjiga i bilanciranja za klijente u Hrvatskoj i Njemačkoj. Imamo dugogodišnje iskustvo na poslovima računovodstva, financija i poreza.
Obiteljska smo firma koja spaja profesionalni pristup poslu s toplom atmosferom rada. Stoga nam je izuzetno važno da osoba koja se priključi našem timu bude topla i komunikativna, te izrazito sklona timskom radu.

Radi povećanja opsega poslova tražimo novog djelatnika za rad u Zagrebu.

Opis posla
- Samostalno obavljanje računovodstvenih poslova
- Knjiženje URA, IRA, blagajna, izvodi
- Komunikacija s klijentima
Posebne pogodnosti:
- Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 3 mjeseca
- Službeni put u Njemačku nekoliko puta godišnje
- Rad u malom timu
- Stabilni financijski uvjeti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
- SSS/VŠS/VSS obrazovanje ekonomskog smjera
- Prethodno radno iskustvo na poslovima knjigovodstva minimalno 5 godina
- Poznavanje njemačkog jezika
- Odlično poznavanje MS Office paketa, naročito Excel
- Razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
- Točnost i preciznost u radu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina

Kontakt podaci

Naziv poduzeća:
Adresa:
Medveščak 79, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.