Samostalni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonski Brod, Vinkovci
Rok prijave:
18.04.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SINTEL d.o.o., je tvrtka specijalizirana za vođenje poslovnih knjiga.

Povodom širenja obima poslovanja zapošljavamo jednu osobu za ured u Slavonskom Brodu i jednu osobu za ured u Vinkovcima na mjestu samostalni knjigovođa.

Zadaci:
- vođenje poslovnih knjiga
- vođenje IRA i URA knjiga
- obračun PDV-a
- usklađivanje računovodstvenih stavki s kupcima, dobavljačima i Poreznom upravom
- evidencija zaposlenika, obračun plaća i naknada zaposlenika
- obračun amortizacije
- obračun blagajne i putnih naloga
- odgovornost za mjesečna, kvartalna i godišnja izvješća prema državnim institucijama i prema poslodavcu
- praćenje stručne i zakonske regulative za područje računovodstva i financija
- izrada završnog računa
Posebne pogodnosti:
- Stručni seminari
- Timski rad
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- 1 godina radnog iskustva
- Ekonomski smjer, SSS, VSS, VŠS
- Engleski jezik-osnovno
- Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet
- Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Prijavite se na e-mail: [email protected] ili putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina