Samostalni knjigovođa/knjigovotkinja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
CT - CON knjigovodstvene usluge i trgovina, d.o.o.
Mjesto rada:
Viškovo
Rok prijave:
29.05.2022.

Mjesto rada:
VIŠKOVO, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: knjiženje IRA i URA, te Izvoda banaka, blagajne, knjiženje svih ostalih poslovnih događaja i vođenje evidencije o rokovima plaćanja i sl.
priprema, obračuna i isplate plaća
usklađivanje sa kupcima i dobavljačima
izrada i predaja obrazaca – JOPPD, PDV, PPO i ostalih
poznavanje materijalnog knjigovodstva, upravljanje osnovnim sredstvima i sitnim inventarom
samostalno sastavljanje završnog računa, statističkih izvještaja, poreza na dobit kao i svih ostalih izvještaja prema državi
Obavljanje poslova u skladu s pravilima računovodstvene struke, važećom zakonskom regulativom, računovodstvenim standardima i internim procedurama i vrijednostima Društva
Uvjeti: obrazovanje ekonomskog unsmjerenja
poželjno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
dobro poznavanje rada u MS Office paketu programa (Word, Excel)
prednost poznavanje rada u Synesis-u
samostalnosti, proaktivnost, komunikativnost
probni rok 6 mjeseci
timski rad
analitičnost
mogućnost usavršavanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123314956
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje