Samostalni/a knjigovođa  HZZ OGLAS

Rok prijave:
01.06.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
slovenski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike excel
osnove korištenja računala u Windows okruženju
word
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: •obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova •knjiženja URA i IRA •obračun blagajne •knjiženje bankovnih izvoda •evidenciju osnovnih sredstava, knjiženje investicija u tijeku, materijalne i nematerijalne imovine, obračuna amortizacije •obračun PDV-a, PDV-S, ZP, PPO, PP-MI-PO, OPZ-STAT •usklada računovodstvenih stavki s kupcima, dobavljačima i Poreznom upravom •kontrola glavne knjige te usklade sa pomoćnim knjigama •kontrola i praćenje aktivnih i pasivnih vremenskih razgraničenja •priprema bilance, računa dobiti i gubitka te poreznih izvješća •izrada izvješća •priprema informacija za potrebe revizije Uvjeti: •minimalno SSS ekonomskog usmjerenja •minimalno 2 godine rada u računovodstvu •izvrsno poznavanje rada na računalu s naglaskom na Excel i Word •prednost poznavanje rada u Synesis •razumijevanje računovodstvenih procesa •proaktivan pristup poslu usmjeren na poštivanje rokova •samostalnost u obavljanju radnih zadataka uz orijentiranost na timski rad •precizan i temeljit pristup radu •komunikativnost, odgovornost i točnost, pouzdanost u radu, fleksibilnost •poznavanje Slovenskog jezika (prednost ukoliko poznajete i neki drugi strani jezik poput njemačkog ili talijanskog itd.) Poslodavac nudi: •ugovor na neodređeno vrijeme •rad na puno radno vrijeme u ugodnom i dinamičnom okruženju •konkurentan fiksni iznos plaće •motivirajuće radno okruženje u kojem jedni druge poštujemo i potičemo na izvrsnost •mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja u području računovodstva i financija Životopis i molbu poslati na email [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123235830
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.