Sales Representative (m/ž)

Naturprodukt d.o.o. je osnovan 1995. godine kao dio grupacije Dr. Theiss Naturwaren. Temelj našeg uspjeha je prije svega vrhunska kvaliteta i pažljivo birani proizvodi. Naš cilj je dati prilog očuvanju i unapređenju zdravlja kroz prevenciju i samoliječenje prirodnim farmaceutskim proizvodima.

Sales Representative (m/ž) - 1 djelatnik

lokacija Zagreb
mjesto rada centralna Hrvatska

Opis posla:

  • edukacija i informiranje zdravstvenih djelatnika o proizvodima
  • preuzimanje narudžbi, pregovaranje o popustima i zaključivanje prodaje
  • izgradnja, razvoj i održavanje partnerskih odnosa s ljekarnama
  • praćenje, analiza i unapređenje poslovanja u okviru zaduženog prodajnog terena

Uvjeti:

  • minimalno SSS
  • IV. stupanj, farmaceutski tehničar (ili drugi zdravstveni smjer)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • izgrađene komunikacijske i prodajne vještine
  • proaktivnost, odgovornost, samostalnost i orijentiranost prema rezultatima
  • iskustvo rada u području prodaje farmaceutskih proizvoda je prednost

Nudimo Vam:

  • ugodno i stimulirajuće radno okruženje
  • stimulativnu zaradu
  • petodnevni radni tjedan (slobodni vikendi)
  • službeni automobil, laptop, mobitel i ostala kvalitetna oprema potrebna za rad
  • radni odnos na određeno vrijeme s mogučnošću zapošljavanja na neodređeno vrijeme

Ukoliko odgovarate navedenom profilu svoje ponude sa životopisom možete poslati najkasnije do 24.6.2022. godine putem linka za 'Brzu prijavu' ili na e-mail: [email protected]