Sales menadžer (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin, Zagreb ili Osijek
Rok prijave:
23.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Imaš iskustvo u vođenju prodaje? Proaktivna si i ambiciozna osoba, poduzetnog duha i samouvjerenog pristupa? Usto si 100% zainteresiran i predan svom poslu? Želimo zaposliti kolegu koji je samopouzdan, odgovoran i pouzdan, koji želi rasti i razvijati svoje vještine u našem internacionalnom prodajnom timu za kojeg tražimo novog
Sales menadžera.

Mjesto rada: Varaždin, Zagreb ili Osijek

Opis posla:
- akvizicija novih partnera i klijenata
- izgradnja i održavanje visoke kvalitete odnosa s partnerima i klijentima, uz razumijevanje njihovih potreba
- prisustvovanje sastancima s potencijalnim partnerima
- sudjelovanje u definiranju prodajnih ciljeva te predlaganje rješenja za njihovo postizanje
- sudjelovanje s internim odjelima (marketing tim, product menadžment tiim)
- sudjelovanje u provedbi marketinške strategije
- promatranje globalnih tržišnih kretanja, identifikacija rizika i novih prilika
- priprema komercijalne dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Zašto se prijaviti?
Radit ćeš u zanimljivom i dinamičnom okruženju, s ekspertima iz različitih područja. Razvijat ćeš se na profesionalnoj i osobnoj razini, naučiti rješavati izazovne probleme, upoznati kolege i suradnike diljem Europe (i šire), a pritom imati stimulativna primanja sukladna znanju i rezultatima.

Radeći na velikim međunarodnim projektima, upoznat ćeš različite potrebe današnjeg tržišta, imat ćeš priliku putovati u inozemstvo, posjetiti brojne klijente i razne korporativne događaje. Također, moći ćeš razmjenjivati ideje sa svojim novim kolegama iz cijele Europe.

Tko smo?
NTH Grupa iza sebe ima više od dva desetljeća iskustva u razvoju inovativnih mobilnih rješenja, te pružanja usluga, aplikacija i infrastrukture za telekomunikacijsku industriju i medije. Sa sjedištem u Švicarskoj, uredima diljem Europe i s više od 200 zaposlenika, surađujemo sa svjetski poznatim tvrtkama na dnevnoj bazi, svakodnevno unaprjeđujući kvalitetu i inovativnost usluga koje pružamo.

Pozivamo te da u cijelosti pročitaš našu Politiku privatnosti na našoj službenoj stranici (https://nth-mobile.hr/politika-privatnosti/) o tome na koji ćemo se način koristiti tvojim osobnim podacima i tvojim pravima po tom pitanju.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo:
- najmanje 3 godine iskustva u izravnoj prodaji
- dubinsko razumijevanje prodajnih procesa
- odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
- proaktivnost, odlučnost i težnja za uspjehom
- napredno znanje engleskog jezika

Gdje se prijaviti?
Pošalji svoj životopis putem 'Brze prijave', najkasnije do 23.7.2021.
Iskoristi odličnu priliku za napredak u karijeri – prijavi se!
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine