Sales manager - medical domain (m/f)

19 dana
Poslodavac:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja), Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Croatia
Rok prijave:
15.08.2017.

Opis radnog mjesta: Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

SALES MANAGER – MEDICAL DOMAIN, m/f, Croatia

Agencija Naton HR traži poziciju Sales Manager za medicinsku domenu za vođenje poslovanja i prodaje u Hrvatskoj asortimana koje zastupa naš klijent.
Klijent je renomirani strani brand koji se bavi prodajom ultrazvučnih uređaja za područje medicine i veterine.

Job description:
• Sales of ultrasound units at private hospitals an clinics in Croatia
• Finding new clients, cooperating with existing clients
• Field work, education of clients, assistance according to client’s needs
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Sve županije

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Expectations:
• University degree (technical, medical, Economics)
• Experience in sales of ultrasounds preferably or medical devices
• Networking and knowing the industry, established contacts in the field
• English language for communication with the employer (technical vocabulary for work)
• Technical knowledge/ medical
• Sales-oriented person
• Very independent person, multitasking, professional, loyal, hardworking, self-responsible

The client offers:
- very attractive salary, company car, laptop, mobile phone, bonus, office in Zagreb
- education / trainings abroad
- start of work: will be agreed with the employer

VAŽNO: NAČIN PRIJAVE
Molimo poslati Vaš najnoviji CV na ENGLESKOM jeziku s naslovom u predmetu SALES MANAGER-MEDICAL DOMAIN; Vaše ime i prezime paralelno na info@natonhrcroatia.com

OBVEZAN STANDARD životopisa za ovu poziciju: (CV KOJI NIJE PO NAŠEM STANDARDU NEĆEMO PRIHVATITI U OVOM PROCESU)
- Životopis na engleskom jeziku (molba nije potrebna)
- Životopis od maksimalno DVIJE (2) stranice
- obvezan datum i mjesto rođenja
- obvezna prigodna fotografija novijeg datuma u zaglavlju životopisa
- obvezan važeći kontakt e-mail adresa i mobilni telefon
- navesti radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca te mjestom rada

Kandidati izabrani za razgovor u Agenciji biti će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili telefonski, utoliko molimo da PRATE email korespondenciju i telefonsku komunikaciju.
Kandidati koji nemaju potrebnu edukaciju niti iskustvo neće biti prihvaćeni u selekcijski proces budući da tražimo osobu koja može odmah započeti posao, ima znanje i iskustvo te volju za novim izazovom.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:Viša škola
Strani jezik:engleski

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa:Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Internet adresa:www.natonhrcroatia.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare