Rukovoditelj gradilišta - strojarske instalacije u graditeljstvu (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
M.P.Pemont d.o.o. je poduzeće proizvodnog karaktera, s trenutno 50–ak stalno zaposlenih djelatnika, koje izvodi instalacije vodovoda i odvodnje, centralno grijanje, plinske instalacije te ventilaciju i klimatizaciju.

NATJEČAJ
za slobodno radno mjesto

Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- Stalni radni odnos s probnim radom od 3 mjeseca
- Stalna, stimulativna i redovna primanja
- Službeni automobil
- Mogućnost usavršavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS, VŠS strojarskog smjera
- Radno iskustvo na rukovodnim poslovima – strojarske instalacije u graditeljstvu – min 5 godina
- Rukovodne i organizacijske sposobnosti
- Rad na računalu
- Vozačka dozvola B kategorije

Slanje prijava putem donjeg linka Brze prijave ili pismenim putem.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina