Rukovatelj strojevima za tkanje (m/ž)

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
14.02.2019.

„Kariera, jedno od najvećih kadrovskih poduzeća u regiji“

Korak dalje u karijeri
Traženje ili promjena posla prekretnica je na kojoj odlučujete o svojim daljnjim koracima u životu. Dobro je znati da uza se imate stručnjake koji vas mogu pravilno usmjeriti.

Za našeg Klijenta tražimo kandidate za radno mjesto:

Mjesto rada: Karlovac

Opis posla:

  • Rad na specifičnim tkalačkim strojevima prema uputama voditelja
  • Praćenje proizvodnje mrežica za građevinu
  • Kontrola kvalitete u procesu tkanja na stroju
  • Evidentiranje i prijava mogućih kvarova stroja
  • Održavanje i čišćenje stroja
  • Ispomoć kod pokretanja strojeva
  • Odgovornost za obavljenu kvalitetu rada

Od kandidata očekujemo:

  • Stručna sprema u tekstilnim ili tehničkim zanimanjima
  • Poželjno iskustvo rada na strojevima
  • Motivacija za rad
  • Odgovornost prema radnim obavezama
  • Dobar vid
  • Spretnost u radu s rukama

Kandidatima nudimo:

  • Rad u tri smjene
  • Rad od ponedjeljka do petka (subote po potrebi)
  • Dodatak za topli obrok
  • Dodatak za troškove prijevoza
  • Dodatak za noćni rad
  • Dodatak za prekovremeni rad
  • Isplata božnićnica, godišnjih bonusa
  • Isplata jubilarnih nagrada, nagrada za djecu
  • Priučavanje za rad

Zainteresirane kandidate molimo da pošalju svoj životopis na [email protected] ili se prijave pozivom na broj telefona 099 461 6333

* HSG Kariera d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA: 102-02/17-04/01; URBROJ: 524-04-02-01/2-17-2, izdanu 11. siječnja 2017. godine i evidentiranu pod brojem 142/17.

Iskustva

Poduzeće za pronalaženje kadrova Kariera već više od deset godina zapošljava za najveća i najuspješnija poduzeća u regiji. Više od 2500 zaposlenika u regiji radi u jedanaest grana na 125 različitih lokacija.

Stručnost

Mi u Karieri znamo koji su zahtjevi radnog mjesta i kakve su želje poduzeća. Istodobno cijelo vrijeme uspostavljamo i održavamo kontakt sa širokom mrežom nadarenih ljudi s pojedinih područja. Pobjednička je kombinacija u pronalaženju kadrova poznavanje zahtjeva i želja poduzeća te znanja i sposobnosti ljudi.

Poznavanje trendova

Suradnja s Karierom omogućuje vam pristup različitim informacijama iz područja tržišta rada i prilika za zapošljavanje. lmamo informacije iz mnogobrojnih područja kadroviranja jer smo sastavni dio trendova zapošljavanja, odnosno stvaramo ih; koja se znanja ili vještine traže, koja su zanimanja budućnosti…

Sve naše objave:

www.kariera.hr