Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 23.10.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Rukovatelj/rukovateljica samohodnim građevinskim strojevima  HZZ OGLAS

- dan do isteka
Poslodavac:
GRAĐEVINSKI OBRT "ISKOP" GABRIJELA KOČET, KLENOVNIK 24
Mjesto rada:
Klenovnik
Rok prijave:
23.10.2019.

Mjesto rada:
KLENOVNIK, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
mobitel: 098 9694467
Ostale informacije:

Opis poslova: rukovanje samohodnim građevinskim strojevima (bagerom i kombinirkom), vršenje raznih iskopa, zatrpavanja, probijanja cesta i sl. Uvjeti: - rukovatelj/rukovateljica samohodnim građevinskim strojevima - mogu se javljati kandidati/kandidatkinje sa završenom srednjom školom bilo kojeg zvanja ukoliko imaju radnog iskustva od najmanje 2 godine na traženim poslovima - radi se na području Varaždinske županije - poslodavac osigurava zajednički smještaj i organizira prijevoz do mjesta rada (kombijem poslodavca).

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103129997
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.