Rukovatelj/ica građevinskim strojem  HZZ OGLAS

9 dana do isteka
VODOTEHNIKA D.D. ZA IZGRADNJU HIDROGRAĐEVINSKIH OBJEKATA, INŽENJERING I TRGOVINU
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.10.2019.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: vlatka.gradicek@vodotehnika.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: rad sa građevinskim strojem. Rad na području cijele Hrvatske. Djelatnost društva je izgradnja vodovodnih sistema od izvorišta do potrošača, uključujući tretman pitkih i tehnoloških voda, te instalaciju kompleksnih objekata i cjevovoda za specijalne medije kao i trgovina. Poslodavac nudi kvalitetne uvjete rada, profesionalan izazov, mogućnosti stručnog usavršavanja i primanja primjerena rezultatima rada. Kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima molimo da cijenjene ponude pošalju na e-mail adresu: vlatka.gradicek@vodotehnika.hr Podnošenjem prijave na natječaj kandidati/kinje su izričito suglasni/e da VODOTEHNIKA d.d. kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
103371728
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.