Rukovatelj građevinskim strojevima (bager) m/ž  HZZ OGLAS

Rok prijave:
21.08.2022.

Mjesto rada:
KAŠTEL SUĆURAC, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: libratel@libratel.hr
Ostale informacije:
RUKOVATELJ GRAĐEVINSKIM STROJEVIMA (bager) Libratel d.o.o., članica Ericsson Nikola Tesla Grupe, s temeljnom djelatnošću pružanja usluga nadzora, izgradnje i održavanja telekomunikacijske mrežne infrastrukture.Naša je prednost spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove radnike u Splitsko-dalmatinskoj županiji. vozačka dozvola B i G kategorije
uvjerenje o osposobljenosti za rukovatelja bagerom
najmanje 1 godina radnog iskustva na poslovima rukovatelja bagerom
hrvatsko državljanstvo ili radna dozvola za RH
Opis poslova: Rukovanje građevinskim strojevima (bager), priprema stroja za rad, vođenje brige o ispravnosti strojeva, osnovno dnevno održavanje strojeva, vođenje potrebnih evidencija. Mjesto rada: Splitsko – dalmatinska županija Uvjeti: SSS/KV – tehnički ili srodni smjer
vozačka dozvola B i G kategorije
Potrebna znanja i vještine: poznavanje tehnologije i korištenja sredstava
komunikacijske sposobnosti
sklonost timskom radu
Posjedovanje C kategorije je prednost. Pogodnosti: - mogućnost zaposlenja na neodređeno - plaćen topli obrok - pokriven trošak prijevoza - refundirani troškovi dječjeg vrtića - razni benefiti Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124383923
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje