Ribar/ka na moru

20 dana
Poslodavac:
RIBARSKI OBRT "TRIBUNJKA"
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Tribunj
Rok prijave:
11.05.2018.
Mjesto rada:TRIBUNJ, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:RIBARSKI OBRT "TRIBUNJKA"
Kontakt:mobitel: 091 9148656
Ostale informacije:

Opis poslova: poslovi ribara na moru SSS bilo kojeg smjera, ribar na moru, mornar, skladištar poželjno sa radnim iskustvom na navedenim psolovima, ali nije uvjet, javiti se na mobitel 091 9148656

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91750711

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare