Retail Manager za Hrvatsku (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Moda za optimistični i pozitivan život je naše poslanstvo. Na taj način se obraćamo svima vama.
Da bi nam i u budućnosti kao do sada bili naklonjeni, zbog dobrih ideja i artikala, treba nam samo jedno: VI.

Kao Retail manager u TT JV SEE imate mogućnost biti zaduženi za poslovanje našeg brenda po najvišim standardima, kroz odlične rezultate prodaje i profita, omogćčujući kupcima shopping svjetske klase u vizualno atraktivnim prodavaonicama.

Glavne odgovornosti:
• odgovoran za odabir i regrutaciju kadra, kako shop managera tako i prodavača;
• razvijanje visoko motiviranog i odlično istreniranog tima zaposlenih, komentiranje rezultata poslovanja i organiziranje treninga za zaposlene;
• osigurava da timovi pružaju izuzetan nivo usluge klijentima;
• osigurava odličnu prodaju i KPI rezultate donoseći ispravne komercijalne odluke uz podršku Shop managera i prodavača;
• kontrolira rasporede zaposlenih u cilju osiguravanja najoptimalnijeg broja zaposlenih u najfrekventnijim periodima prodaje;
• osigurava primjenu osnovnih retail alata: Standarda prodaje, Programa mentorstva, Check liste i ostalih alata koji olakšavaju trgovinama postizanje što boljih rezultata prodaje i kupcima garantiraju najbolje iskustvo kupovine na području Hrvatske;
• planira i organizira nagradne igre i natjecanja sa ciljem povećanja motivacije prodajnih timova;
• obilazi i kontrolira trgovine kako bi potakao njihov stalni napredak i razvoj;
• prati Visual merchandising upute, kako bi osigurao što bolju organizaciju timova;
• redovno posjećuje trgovine, barem na dvotjenom nivou;
• organizira mjesečne sastanke sa Shop managerima na kojima komunicira mjesečne rezultate, postavlja ciljeve za nadolazeći period i organizira treninge prodaje;
• organizira sastanke sa timovima, analizira rezultate svakog pojedinca, daje savjete i uputstva za njihovo poboljšanje;
• sudjeluje na mjesečnim TT SEE sastancima;
• konstantno radi na unaprjeđenju procesa u poslovanju maloprodaja;
• osigurava povratne informacije o naručenoj robi;
• promovira brend na lokalnom nivou kroz povezivanje sa lokalnim marketinškim agencijama i časopisima;
• podrška je u organiziranju posebnih marketinških aktivnosti;
• rješava pravna pitanja i pitanja zaštite na radu;
• odgovara na pritužbe kupaca i rješava reklamacije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• iskustvo u maloprodaji tekstila, osjećaj za poslovanje maloprodaje i sposobnost da razumije i analizira osnovne brojčane pokazatelje prodaje;
• lider koji inspirira i motivira svoj tim i koji zna kako da iz njega izvuče najbolje;
• komunikativna osoba koja je vrlo jasna i precizna u svojim izjavama i čija riječ ima težinu;
• rezultatski orjentirana osoba koja ima visoku osobnu želju za postizanjem ciljeva i zadataka;
• dosadašnje ostvarivanje odličnih rezultata;
• fleksibilnost uslijed iznenadnih promjena, iznenadnih zahtjeva i promjene prioriteta;
• spremnost za rad u dinamičnom okruženju i pod pritiskom
• razumijevanje zakonskih regulativa u radu trgovine i zaštite na radu.
• aktivno znanje engleskog jezika, a znanje njmačkog jezika je posebna prednost
• vozačka dozvola B kategorije i mogućnost odlaska na kraća putovanja.

Početak rada je prema dogovoru.
Radno mjesto je u Zagrebu.

Molimo prijavite se putem linka.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro